DAY 101 - Bus drift!
Pondelok. Pekná zasnežená krajina a čaká ma jeden z posledných týždňou v Jyväskyle. Ako som už spomínal mal som sa stretnúť o 8:00 s Mirom, aby sme dokončili projekt. No ak ste si mysleli, že nevstanem, tak som sa zobudil niečo pred 8:00, ale potom som zaspal. Miro bol síce na mňa trochu naštvaný, ale predýchal to. A tak hor sa na to. Problém bol, že sme nemali wifi na mobil, aby sme aplikáciu dokázali poriadne otestovať. A tak po obede sa sťahujeme od Mira ku mne, kde finišujeme s projektom. O 15:30 však musím bežať na bus do školy, keďže mám IMPROVE YOUR ENGLISH. Zistil som, že vonku je -24°C, čo je oproti včerajším -10°C dosť veľký rozdiel. Aj v Laponsku je teplejšie a to je severnejšie. Cesta bola úžasná. Tí fínsky autobusári sú riadny brutalisti. Niekedy som si pripadal akoby sa súťažilo o najlepšieho a najkreatívnejšiehoho vodiča autobusu. Plyn, brzda, plyn, zadriftujeme. Už som myslel, že pozberáme všetky značky. No, ale nejak som to prežil. Na angličtine sme mali opakovanie, tak sa aspoň nemusím veľa učiť na budúcotýždňový test. Potom cesta späť na izbu v podobnom duchu ako tam. Neskôr už len oddych a hranie sa so sieťou, ktorá sa mi nepáči. Niečo nie je v poriadku. Na záver dňa ma potešil Miro správou, že projekt je dá sa povedať hotový. Už len dokumentácia a prezentácia. No zajtra bude dilema, keďže Hansley neurobil vôbec nič a máme napísať, kto čo robil. Bude to zaujímavé. Ja som navrhoval, aby urobil prezentáciu a odprezentoval, no Miro nie je si vôbec istý, či tú prezentáciu vôbec urobí. Tak, ale to až zajtra. Na záver pieseň na zaspávanie: https://www.youtube.com/watch?v=dQlBXj83mT0
Dobrú noc Vám prajem a jamajske sny!

Jasný mesiac o 9:21